Soukromé akce

Lämmi pro Báru a Jakuba, 17.6. 2017
Lämmi pro Báru a Jakuba, 17.6. 2017

Chtěli byste živou hudbu na svatbě, narozeninové oslavě nebo na firemním večírku, ale v místě, kde akci pořádáte, pro kapelu není dost prostoru? Nebo naopak plánujete velkolepý taneční večírek a kapelu chcete co největší? Vyberte si variantu, která Vám bude vyhovovat, sestavím Vám kapelu na míru.

Michaela Jonczy & Ladislav Štefek (Lämmi)  

Duo Lämmi s nadaným kytaristou Laďou Štefkem se zprvu může zdát jako poslechová varianta hudební produkce pro Vaši párty. Opak je ovšem pravdou; s tzv. looperem Laďa dokáže udělat tolik muziky, že se nám již podařilo roztančit nejeden večírek. Pokud přecijen váháte a preferovali byste více živých nástrojů, saxofon je v tomto složení velice příjemné osvěžení a písníčky Eda Sheerana jsou zde samozřejmostí! 

Michaela Jonczy & The Band  

Jako pětice zkušených muzikantů ve složení zpěv, kytara, klávesy, basa a bicí za sebou máme léta praxe, během nichž jsme se naučili přizpůsobit hudbu náladě a požadavkům našich posluchačů. Umíme být nostalgičtí s Ellou Fitzgerald a ve chvíli, kdy začne party přepnout na vlnu Tiny Turner a Bruna Marse. Možná je rovněž úsporná varianta čtyřčlenné kapely bez kláves.   

Repertoár k nahlédnutí níže. Cena jednotlivých formací na vyžádání. 

Michaela Jonczy & The Band pro KPMG, 13.12. 2019
Michaela Jonczy & The Band pro KPMG, 13.12. 2019

Webové stránky zdarma